Apartament Mieszkanie Kawalerka Warszawa Centrum Twarda

  • 23 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Apartament Mieszkanie Kawalerka Warszawa Centrum Twarda Διαμέρισμα απέχει 3 χλμ. από το Πάρκο Łazienki. Το διαμέρισμα απέχει 450 μέτρα από σταθμό τρένου Warszawa Ochota και περίπου 5 λεπτά οδικώς από τον σταθμό λεωφορείων Rondo Daszynskiego 02.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει 2 χλμ. από το Μουσείο Ιστορίας των Εβραίων της Πολωνίας, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Μουσείο της Εξέγερσης της Βαρσοβίας (Warsaw Uprising Museum) απέχει περίπου 5 λεπτά οδικώς από το Apartament Mieszkanie Kawalerka Warszawa Centrum Twarda Διαμέρισμα. Επίσης, ο σταθμός του μετρό Ρόντο Ντασινσκιέγκο βρίσκεται σε απόσταση 700 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Apartament Mieszkanie Kawalerka Warszawa Centrum Twarda
Shortstaypoland Sienna B194
Τιμή μόνο για κινητά

Shortstaypoland Sienna B194

9.0
Άριστο 11 σχόλια
178 μ από το κατάλυμα
USD 201 USD 181
ανά νύχτα
City Center Gem Huge Patio, Ac & Modern Design
Τιμή μόνο για κινητά

City Center Gem Huge Patio, Ac & Modern Design

9.8
Εξαιρετικό 31 σχόλια
208 μ από το κατάλυμα
USD 329 USD 296
ανά νύχτα
Rondo Onz Apt - Top Location, Balcony - By Rentujemy
Τιμή μόνο για κινητά

Rondo Onz Apt - Top Location, Balcony - By Rentujemy

8.9
Έξοχο 11 σχόλια
231 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Ochota Railway Station
    400 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 13:00 έως 15:00
    Check-out: από 10:00 έως 12:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Apartament Mieszkanie Kawalerka Warszawa Centrum Twarda;
      Το Apartament Mieszkanie Kawalerka Warszawa Centrum Twarda βρίσκεται κοντά σε Fragment of Ghetto Wall.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Apartament Mieszkanie Kawalerka Warszawa Centrum Twarda;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Apartament Mieszkanie Kawalerka Warszawa Centrum Twarda περιλαμβάνουν Πάρκο Λαζένκι, Γκαλερί Zacheta καθώς και Museum of Industry.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Apartament Mieszkanie Kawalerka Warszawa Centrum Twarda;
      Η διαμονή στο το Apartament Mieszkanie Kawalerka Warszawa Centrum Twarda κοστίζει 56€.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Panska 85 και India Express και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Ochota Railway Station
    400 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Apartament Mieszkanie Kawalerka Warszawa Centrum Twarda

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο